Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Block Uniquestone

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Block Uniquestone

Kolekcja Block Uniquestone to płytka produkowane na podkładzie białym o wymiarze 30x90 cm. Płytki te zarówno kolorystycznie jak i w strukturze powierzchni z delikatnymi nierównościami przypominają cegłę lub klinkier. Są to hiszpańskie płytki ścienne o matowej powierzchni o uniwersalnym zastosowaniu. Kafle Block Uniquestone łączą w sobie efekt nowoczesności w imitacji cegły jak i naturalności w kolorystyce i wzornictwie. Kolekcja produkowana jest w kolorze szarym i kremowym z lekkimi odcieniami. Jest to hiszpańska płytka na białym podkładzie z oferty fabryki Baldocer, producenta który specjalizuje się w produkcji płytek w małych i dużych formatach, różnych kształtach rombów i w bogatej gamie kolorystycznej. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Block Uniquestone może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni. Dostępne kolory to Block Uniquestone Taupe B-Thin i Block Uniquestone Grey B-Thin.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij