Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Westminster

Kolekcja Westminster

Kolekcja Westminster to propozycja płytek imitujących cegłę w kolorze czerwonym. Jest to jedna z kolekcji płytek stworzonych pod marką Brick Style przez fabrykę Golden Tile.

Struktura i kolorystyka płytek imituje powierzchnię cegły, z delikatnymi nierównościami i przebarwieniami na powierzchni. Jest to cegiełka glazurowana o bardzo przyjaznej strukturze, nie jest chropowata czy szorstka z o porami do których mógłby wnikać brud. Te cechy gwarantują łatwe utrzymanie czystości bez konieczności zabezpieczania powierzchni dodatkowymi środkami impregnującymi.

 Cegiełka z tej kolekcji jest utrzymana w naturalnie ceglastym kolorze z delikatnymi cieniami które wiernie imitują zmiany zachodzące na cegle w procesie wypalania. Są to płytki o bardzo uniwersalnej stylistyce które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, nowoczesnym czy country.

Kaflee te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Płytki te produkowane sa na podkładzie gresowym, są mrozoodporne i dzięki temu są idealną propozycją płytki elewacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się w naszym sklepie Ape Łazienki  z innymi płytkami imitującymi cegłę z oferty marki Brick Style. najciekawsze propozycje to kolekcje Baku, London, The Strand, Baker Btreet i Oxford.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij