Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Prisma

Kolekcja Prisma

Hiszpańskie płytki gresowe heksagonalne z kolekcji Prisma 22x25 cm to odpowiedź na obecnie panującą modę na płytki w kolorach szarości. To płytki mrozoodporne na podkładzie gresowym o uniwersalnym zastosowaniu, które można stosować jako ścienne i podłogowe. Są to kafle o gładkiej, satynowej powierzchni. Wzór płytki składa się z sześciu trójkątów, przy czym każdy z nich posiada inny kolor. W gamie barw znajduje się biały, czarny i różne odcienie szarości. Mimo wzoru to elegancka, niepowtarzalna kolekcja nadająca pomieszczeniom lekkości. Są to kafle idealne do wykorzystania jako płytki łazienkowe, kuchenne, do przedpokoju, elementy aranżacji w salonie np. jako okładzina kominka. To kafle gresowe o stonowanym wzornictwie i matowej gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w obiektach mieszkalnych jak i na zewnątrz, jako płytki na taras, płytki balkonowe, płytki elewacyjne. Płytki Prisma pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Mogą być ciekawym elementem aranżacji klasycznej, minimalistycznej, czy retro. Ze względu na parametry techniczne mogą także znaleźć zastosowanie na zewnątrz na tarasie, balkonie, w altance, na fasadzie lub na chodniku.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytki na taras, płytki na elewację, płytka na balkon, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do altany.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij