Menu

Kategorie

Kolekcja Luz

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Luz

Kolekcja Luz reinterpretuje rzemieślniczą portugalską ceramikę, w której nieregularnościach kryje się cała wartość i czystość naturalnego wyrobu, a także unikalny charakter każdej płytki. Intensywne i lśniące kolory, bardzo mocno błyszcząca, ale falista powierzchnia oraz nieregularne krawędzie o rzemieślniczym wyglądzie to cechy tego produktu. W różnych pomieszczeniach kolekcja Luz pozwala uzyskać mieniące się powierzchnie, tworząc otulającą i wyrafinowaną atmosferę pod znakiem tradycji, która ewoluuje i wciąż się odnawia. Gres Luz dostępny jest w formacie 5,3x30 cm o błyszczącej powierzchni. Kolorystyka utrzymana jest w barwach bieli, różu, ceglastym, brązie, zielonym, czarnym i kilku odcieniach niebieskich.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki po salonu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij