Menu

Kategorie

Kolekcja Adaggio

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Adaggio

Białe płytki imitujące marmur o ciemno złotym użyleniu z kolekcji Adaggio to synonim elegancji dający efekt wyszukanego wnętrza. Są to klasyczne i eleganckie płytki gresowe i ścienne imitujące naturalny biały marmur dostępne w szerokiej gamie formatów począwszy od rozmiaru 60x60 , 60x120, 120x120, 40x120 a na 120x260 skończywszy. Adaggio to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne w przypadku płytek na gresowym podkładzie. Ciekawa propozycją są w tym przypadku płytki wielkoformatowe 120x260 o grubości 6 mm, które nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowej elegancji i wyjątkowego efektu. Płytki ścienne z kolekcji Adaggio produkowane są na białym podkładzie w formacie 40x120, do gładkiej glazury bazowej producent zaproponował trzy różne dekoracje o strukturalnej  i trójwymiarowej powierzchni, Flash Adaggio Gold 40x120 to płytki o trójwymiarowej powierzchni, płytki Ornamento Adaggio Gold 40x120 imitują nadrukiem efekt dekoracyjnej tapety natomiast dekoracja Tonn Adaggio Gold 40x120 to płytka z efektem fali na powierzchni. Wszystkie płytki z tej kolekcji maja błyszczącą gładką powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni,  czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne.


 Zastosowanie,  płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Zastosowanie, płytki ścienne na białym podkładzie w formacie 40x120 jako okładzina ścienna do każdego wnętrza.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij