Menu

Kategorie

Kolekcja Hoss

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hoss

Hoss przejmuje pałeczkę od Leeds, kolekcji, która składa hołd nowoczesnej architekturze i bawi się szeroką gamą możliwości oferowanych przez porcelanę, tworząc nieskończoną ilość aranżacji. Nasza seria Hoss obejmuje nowy format, dwa nowe projekty i chromatyczną paletę czterech kolorów, w których wyróżnia się Cinnamon. Dzięki technice cementowania szalunków, to udało się odtworzyć miękki relief w dwóch różnych projektach: Hurl i Screem. Ten ostatni łączy również deskowanie cementowe i drewno, dzięki czemu ta kolekcja jest jeszcze bardziej kompletna i wszechstronna. Płytki produkowane na białym podkładzie o matowym wykończeniu średniego formatu 30x90cm o uniwersalnym zastosowaniu. Są to płytki o klasycznym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytek ściennych do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Dostępne modele to: Decor Set(3) Hoss, Hoss White, Hoss Ash, Hoss Taupe, Hoss Cinnamon, Hurl White, Hurl Ash, Hurl Taupe, Hurl Cinnamon, Screem White, Screem Ash i Screem Taupe.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij