Menu

Kategorie

Kolekcja Ghent

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Ghent

Nasza nowa kolekcja efektów kamienia w wielu formatach przenosi nas do pięknego belgijskiego miasta Ghent, znanego z wielu pomników wyrzeźbionych z tego naturalnego kamienia. Ghent prezentowany jest w wersji 4D, powierzchnie ciągłe, bez fug i wykonane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii druku ceramicznego Shaped-Tech w dużym formacie. Ponadto proponowane są również formaty 100x275, 100x180 i 100x100cm, aby stworzyć idealne połączenie różnych formatów ścian i podłóg. Pozwala to na obróbkę ciągłej spoiny, co prowadzi do estetycznej perfekcji w najdrobniejszych szczegółach. Jest to wapień, dostępny w kolorach Blanco, Silver, Beige i Grey, który pozwala nam cofnąć się w czasie, ponieważ zawiera pozostałości skamieniałości i soli, co czyni kolekcję bardzo bogatą wizualnie. Ta antypoślizgowa konstrukcja w rozmiarze 100x100cm i grubości 8 mm idealnie nadaje się do układania na zewnątrz w połączeniu z podłogą wewnętrzną, tworząc duże, ciągłe przestrzenie. Kolekcję Gent uzupełnia najnowszy i najbardziej wytrzymały produkt marki, a mianowicie płyty o grubości 20 mm. Dostępne w 4 kolorach kolekcji, dzięki swojej grubości i formatom 100x100 cm i 50x100 cm, są idealnym rozwiązaniem do układania na zewnątrz. Ghent Floor jest dostępny w rozmiarze 60x60 w wykończeniu NATURAL, a także w rozmiarach 90x90 i 60x120 w dobrze znanym wykończeniu ALL IN ONE, co pozwala na układanie tego produktu w dowolnym miejscu w ramach projektu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zarówno na sucho, jak i na mokro obszary.

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka elewacyjna. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij