Menu

Kategorie

Kolekcja Colorful

Ilość: 21

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 21

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Colorful

Kolekcja Colorful to klasyczne płytki ścienne typu monokolor o pastelowej palecie barw. Płytki produkowane na białym podkładzie o matowym wykończeniu średniego formatu 30x90cm o uniwersalnym zastosowaniu. Obok basowych płytek projektanci stworzy szereg kafli dekoracyjnych o wzorach roślinnych i kwiecistych przypominających ogród botaniczny. Są to płytki o klasycznym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytek ściennych do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Dostępne modele to: Colorful White, Colorful Lead, Colorful Turquoise, Colorful Marine, Colorful Tide, Colorful Pumice, Colorful Champagne, Colorful Rouge, Macbeth Pumice, Macbeth Champagne, Romantic Tide, Juliet Marine, Daintree  Champagne, Romantic Champagne, Selecta Turquoise, Daintree Lead, Decor Set(3) Viviane Tide, Decor Set(3)Viviane Rouge, Decor Set(3) Viviane Marine, Decor Set(3) Paimpont i Decor Set(3) Colorful.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij