Menu

Kategorie

Kolekcja Danna XL

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Danna XL

Kolekcja Danna XL to płytki gresowe i ścienne produkowane na białym podkładzie o matowej i satynowej powierzchni. Kolekcja drewnopodobna oferowane jest w dwóch wersjach jako płytki ścienne drewnopodobne z układem drobnych kawałków w stylu łupka i jako gładkiej deski. Kolekcja Danna XL uzupełniona jest klasycznymi białym płytkami Neutral Blanco. Danna XL i Neutral Blanco jako wariant ścienny oferowany jest w wymiarze 40x120 cm natomiast gres typu deski w formacie 20x120 cm a Neutral Blanco 60x60cmr. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij