Menu

Kategorie

Kolekcja Hanoi

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hanoi

Kolekcja Hanoi to płytki gresowe o matowym wykończeniu, mrozoodporna z klasą ścieralności IV i powierzchni antypoślizgowej R10. Kolekcja składa się z gładkich płytek Hanoi Base i płytek wzorzystych. Projektanci pomyśleli również o miłośników kolorów i zaprojektowali w kolekcji Hanoi płytki w odcieniach ziemnych jak brąz, szary i czerń, jednak kolorów nie brakuje w Hanoi Mix znajdziemy niebieski, czerwień, zieleń czy żółty. Ponadto w płytkach wzorzystych Hanoi użyto kilku kolorów do wypełnienia wzoru najczęściej są to biały, szary i czarny, nadaje to kaflą dodatkową głębokość a wzór mimo że jest bogatszy w całości sprawia wrażenie delikatnego i stonowanego. Do wykończenia wzoru stworzono płytki krawędziowe z oznaczeniem Hanoi Cenefa i narożne Hanoi Esquina. Płytki we wzory klasyczne możemy stosować wewnątrz jak i na zewnątrz iż produkowane z gresu są mrozoodporne. Do kolekcji sugeruje się płytki bazowe jednokolorowe Hanoi Base White, Hanoi Base Grey i Hanoi Base Black pasują idealnie do całej kolekcji Hanoi, jeżeli chcemy uzyskać większy kontrast można zastosować płytki wzorzyste po środku pomieszczenia a brzegi uzupełnić płytkami jednokolorowymi Hanoi Base. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij