Menu

Kategorie

Kolekcja Shades of Grey

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Shades of Grey

Kolekcja Shades of Grey to płytki ścienne i gresowe o rozmiarach 29,8x89cm i 59,8x59,8cm w klasycznych odcieniach szarości imitujące beton. Shades of Grey to seria płytek w nowoczesnej odsłonię jednak z rustykalnym dotknięciem, które ukazują się w przebarwieniach nadając całości efekt postarzenia. W tej kolekcji znajdziemy płytkę dekoracyjną typu Patchwork z delikatnym wzorem. Uzupełnieniem są płytki ścienne Mozaika Romb szklane płytki w kształcie rombu w kolorze srebrnym. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu i rektyfikowanych krawędziach. Intense Tone to nowoczesne i zarówno klasyczne kafle o wysokiej jakości wykonane w modym designie. Dostępne modele całej kolekcji to: Shades Of Grey Light, Shades Of Grey Dark, Shades Of Grey Patchwork i  Mozaika  Silver Romb.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij