Menu

Kategorie

Kolekcja Occitane

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Occitane

Kolekcja Occitane to wzorzyste płytki gresowe o matowym wykończeniu o wymiarze 33x33 cm. Kolekcja składa się z gładkich płytek z efektem postarzenia w różnym wykonaniu z jednej strony znajdziemy płytki jednokolorowe w barwach bieli, niebieskiego i szarości z drugiej strony kafle wzorzyste. Dekory są wykonane na całej powierzchni lub w podziale na cztery pola, które wykazują różne wzory roślinno-geometryczne podtrzymują jednak podstawową kolorystykę. Płytki stylu Patchwork we wzory klasyczne możemy stosować wewnątrz jak i na zewnątrz iż produkowane z gresu są mrozoodporne. Kafle Marrakech to kolekcja płytek o ciekawym matowym wzornictwie, które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych np. w kuchni, salonie czy łazience jak i w publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij