Menu

Kategorie

Kolekcja Rhombus Stone.

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rhombus Stone.

Kolekcja Rhombus Stone to seria płytek imitujących naturalny kamień i biały marmur typu Venato. Są to płytki gresowe o szerokim zastosowaniu i uniwersalnym charakterze. Kafle gresowe Rhombus Stone i Rhombus Venato możemy użyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Należy dodać że są to płytki gresowe mrozoodporne dzięki czemu możemy je wykorzystać jako płytki na taras czy płytki na elewację. Jest to seria płytek o bardzo klasycznym ponadczasowym wzornictwie, wzbogacone o tak modne obecnie element rombów, które wizualnie tworzą elegancką powierzchnię. Płytki te to propozycja okładzin zarówno do wnętrz mieszkalnych, aranżacji powierzchni użytkowych o charakterze publicznym takich jak restauracje, kawiarnie, hotele czy powierzchnie biurowe oraz jako element aranżacji tarasu czy balkonu. Kolekcja ta składa się z płytek Rhombus Stone imitujących naturalny kamień w kolorach szarym (kolor grey) i brązowo beżowym (kolor Taupe) oraz płytki Rhombus Venato imitującej naturalny biały marmur typu Venato.  Płytki te produkowane są rozmiar 26,5x51 i tworzą je romby w mniejszych rozmiarach zakładane jak puzle. Są to kafle gresowe o matowej i miłej w dotyku powierzchni.

Zastosowanie: Płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do przedpokoju, płytki do holu, Płytki na taras, płytki na balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij