Menu

Kategorie

Kolekcja Ardesia GF

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Ardesia GF

Kolekcja Ardesia to wierne odwzorowanie tego rodzaju kamienia, tak wyjątkowego graficznie pod względem tonalnym. Wszystkie prezentowane płyty kamienne zostały starannie dobrane tak, aby pomimo różnorodności, zachowana została precyzyjna równowaga estetyczna. Ardesia to kolekcja płytek gresowych o matowym wykończeniu. Oferowana jest o formatach 40,8×66,2cm, 32×62,5cm, 30×30cm i 45×45cm w czterech kolorach. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących kamień o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni w przypadku dekoru. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Aran powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne modele Ardesia Almond, Ardesia Ocre, Ardesia Gris i Ardesia Natural.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij