Menu

Kategorie

Kolekcja Oregon GF

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oregon GF

Zainspirowani drzewem Sekwoja przedstawiamy kolekcję Oregon, płytki gresowe imitujące deski o matowym wykończeniu. To wysokiej jakości lite drewno, które jest bardzo cenionym materiałem, jednym z najbardziej cenionych ze wszystkich rodzajów drewna. Główną cechą jest uderzający czerwono-brązowy kolor. Oferowana jest o wymiarze 20x120cm i 15x90cm w czterech kolorach. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno w kształcie prostokątnym typu deska. Kafle imitujące deskę o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej powierzchni. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Oregon powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Oregon Natural, Oregon Nogal, Oregon Gris i Oregon Miel. Pod zamówienie oferujemy model 15x90cm typu Antislip R12 o klasie ścieralności 3, jest to idealny produkt na zewnątrz na taras, balkon czy do altanki.


Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij