Menu

Kategorie

Kolekcja Fs Venecia

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fs Venecia

Ta kolekcja gresu porcelanowego według projektu Francisco Segarry opiera się na nowej koncepcji estetycznej, a mianowicie mieszance cementu i kamienia w nowym wydaniu, dzięki któremu tendencja lastryko zostaje podniesiona na wyższy wymiar. Płytka Fs Venecia ma starannie opracowany wzór cementu z wieloma detalami m.in. wkomponowanymi kamieniami o różnych kolorach i rozmiarach. Te części można doskonale stosować zarówno pojedynczo, jak i w połączeniu, ponieważ wszystkie są produkowane w formacie 45,2x45,2 cm, 30x60cm i 60x60cm. Z tego nowego punktu widzenia staje się bardzo aktualnym produktem dla wszelkiego rodzaju obszarów, który można doskonale połączyć z otoczeniem w stylu industrialnym w stylu lat 50 lub z nutą Vintage. Interpretacja produktu FS VENECIA na nowo, który jest inspirowany wyglądem lastryko o mniejszym rozmiarze ziarna.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij