Menu

Kategorie

Kolekcja Himalaya

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Himalaya

Kolekcja Himalaya to propozycja pięknych płytek kamieniopodobnych idealnie wpisujących się w modne obecnie aranżacje wnętrz. Jest to seria płytek produkowanych na podkładzie gresowym dostępna w dwóch kolorach białym i czarnym. Naturalna stylistyka, wysokiej jakości wykonanie i wysokie parametry techniczne płytek pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i obiektach użytkowych typu restauracje, kawiarnie, biura. Płytki Himalaya to również idealna propozycja płytek elewacyjnych, płytek na taras czy balkon, mogą stanowić piękne przedłużenie okładziny mieszkania na tarasie czy balkonie. Płytki Himalaya to propozycja kafli które możemy użyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Kolekcja dostępna jest w formatach 8x44,25cm typu cegiełka. Kolory kolekcji to Himalaya Makalu i Himalaya Pumori.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij