Menu

Kategorie

Kolekcja Brera

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Brera

Brera płytki gresowe imitujące biały marmur o złotych smugach o dwóch wersjach wykończenia matowym i błyszczącym. Płytki gresowe marmuropodobne Brera to hiszpańskie produkt o ciekawym wzornictwie, obok klasycznych gładkich płytek znajdziemy dwie twarze dekorów strukturalnych, gwarantuje to bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt końcowy. Kafle Nilo są oferowane w formatach 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm i 90×180cm, natomiast rozmiar 25,8×29cm to model heksagonalny. Gresowy podkład tych kafli daje nam produkt o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne jak i podłogowe. Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie.


Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij