Menu

Kategorie

Kolekcja Heritage Gayafores

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Heritage Gayafores

Bardzo piękna seria hiszpańskich płytek wzorzystych z kolekcji Heritage to jeden z hitów wśrod płytek imitujących patchworki. Jest to kolekcja płytek wzorzystych o ciekawej kolorystyce i deseniu. Połączono w tym przypadku tradycyjną ornamentykę z ciekawą kolorystyką. Niewątpliwie kolekcja Heritage  z oferty fabryki Gayafores to udane połączenie nowoczesności z klasyką. Kolekcja ta to bardzo udany projekt płytek ceramicznych dla każdego kto ceni sobie klasyczne i eleganckie płytki z kwiatowymi i geometrycznymi wzorami. Są to płytki gresowe dla których inspiracją jest ceramika wytwarzana przez rzemieślników przez setki lat. Heritage to płytki gresowe proponowane w trzech wersjach kolorystycznych, płytki Heritage black to kafle gdzie dominuje kolor czarny, Heritage Grey to propozycja płytek gdzie szarość stanowi myśl przewodnią w aranżacji i tonuje wyrazistość barwnych elementów. Bogactwem kolorów cechują się płytki Heritage Mix tworząc ożywczy, energetyczny efekt końcowy każdego wnętrza.

 Producent proponuje kafle Heritage w formatach 16,5x16,5, 33,15x33,15, 32x62,5. Płytki te to mieszanka wzorów ze zintegrowanym złączem, idealna propozycja wykorzystania jako płytka podłogowa i płytki ścienne. Ciekawym rozwiązaniem są płytki Deco Heritage o wymiarach 32 × 62.5 które są propozycją płytek ściennych. Jak widzimy w aranżacjach, można je łączyć z drewnem, metalem, szkłem, kamieniem. Znajdą one swoje miejsce zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych, czy retro.

Zastosowanie płytek heritage w każdym wnętrzu gwarantuje uzyskanie bardzo osobistego i unikalnego wnętrza.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki balkonowe, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij