Menu

Kategorie

Kolekcja Agate Ape

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Agate Ape

Ethycal Luxury to rosnący w ostatnich latach trend, którego celem jest połączenie luksusu i zrównoważonego rozwoju. Nasza kolekcja Agate jest wyraźnym przykładem tego, jak wcielić ten trend w życie poprzez grafikę, która odwzorowuje kamień półszlachetny i naśladuje naturę. Agate podkreśla materialne właściwości naturalnych minerałów za pomocą grafiki, która jednocześnie zaciera granice między tym, co fizyczne, a tym, co cyfrowe. Płytki gresowe Agate oferowana są o wykończeniu Lappato i dwóch rozmiarach 60x120cm i 90x90cm. Całość dopełnia dekoracja z motywami roślinnymi, która przenosi nas do natury i geometrycznym. Są to płytki o klasycznym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij