Menu

Kategorie

Kolekcja Frammento

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Frammento

Frammento to nowa kolekcja Marazzi z gresu porcelanowego, która stanowi nową interpretację weneckiego lastriko, ale we współczesnej odsłonie, możliwej dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji w tworzeniu kolorów i nietypowych form wykończenia w stosunku do tradycyjnego produktu oryginalnego. W gamie przewidziano trzy propozycje kolorystyczne i trzy rozmiary płatków, Micro i Macro, które rozprowadzono po neutralnych tłach, dopasowując je do każdego odcienia. W efekcie powstał materiał niezwykle wyrazisty estetycznie i robiący wrażenie pod względem technicznym, idealny do zastosowań tak w budynkach mieszkalnych, jak i w sektorze komercyjnym. Kafle Frammento można łączyć z drewnem, elementami metalowymi, szkłem czy naturalnym kamieniem.  Jest to propozycja płytek które stanowią najnowszy trend w aranżacji wnętrz, dają możliwość aranżacji przestrzeni zarówno o klasycznym, bardziej naturalnym i neutralnym charakterze jak i wnętrz industrialnych, loftów. Płytki te mają wysokie parametry techniczne, posiadają czwartą klasę ścieralności, są to płytki gresowe mrozoodporne które można stosować również jako okładzina na zewnątrz.  Płytki lastryko z tej kolekcji mają bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne płytki podłogowe, płytki tarasowe czy płytki na elewacje.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij