Menu

Kategorie

Kolekcja Fenix

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fenix

Kolekcja Fenix to płytki gresowe produkowane przez hiszpańską fabrykę oferowane przez Ape Łazienki. Są to płytki imitujące marmur o błyszczącym wykończeniu i gładkiej powierzchni. Jest to kolekcja dla miłośników klasycznych płytek marmuropodobnych pasujących do każdego stylu i wyposażenia, gdzie każdy może znaleść odpowiednią kafle dla siebie. Możemy je również stosować w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując kafle jako element aranżacji nadający ścianą ciekawy nietypowy wygląd układając wzór lub poprzez mieszanie z kolorami. Produkowane na białym podkładzie o wymiarach 60x120 cm. Dostępne warianty to: Fenix Perla i Fenix Gris.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij