Menu

Kategorie

Kolekcja Hexa Maison

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hexa Maison

Hexa Maison to seria płytek imitujące naturalny cotto z efektem postarzenia w nowoczesnym formacie heksagonalnym. Są to płytki produkowane na gresowym podkładzie o wysokich parametrach technicznych i dużej wytrzymałości. Gres Hexa Maison oferowany jest w dwóch modelach, podstawą jest brązowa płytka o przebarwionej powierzchni uzupełniona dekorem z liści. Płytki te mają matową powierzchnie o niejednolitej cieniowanej strukturze kolorystycznej. Płytki gresowe Hexa Maison mają bardzo uniwersalne zastosowanie, są to płytki ścienne, płytki podłogowe, ale również można je wykorzystać jako płytki elewacyjne, płytki na taras czy płytki na balkon. Heksagony z tej kolekcji produkowane są w wymiarze 23x27cm. Pod względem parametrów użytkowych należy zwrócić uwagę na fakt że są one mrozoodporne i posiadają klasę ścieralności PEI III. Jest to ciekawa propozycja płytek o ponadczasowym wzornictwie które możemy wykorzystać zarówno w obiektach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności publicznej. Można je łączyć z innymi materiałami np z naturalnym drewnem, tworząc nietuzinkowe aranżacje w różnych stylach. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytka ścienna, płytki na podłogę, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki na balkon, płytki do altany, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij