Menu

Kategorie

Kolekcja Cross

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cross

Z połączenia klasycznego burgundzkiego kamienia i marmuru onyksowego powstał pomysł na kolekcję Cross. Kamień pochodzi z historycznego regionu Burgundii, słynącego z winnic, przepraw przez kanały i majestatycznych zamków. Drugi element używany do tym projektem jest Onyks, marmur, który ze względu na swoją niezwykłą budowę geologiczną wyróżnia się ruchem żył. Zaprojektowana z użyciem szerokiej palety kolorystycznej kolekcja odpowiada na nowe trendy w aranżacji i dekoracji wnętrz.
Neutralne kolory wywodzące się z natury, takie jak złamana biel, piaskowy i popielatoszary, oferują szeroką gamę dekoracyjnych kształtów, które są podkreślone fakturą i jasnością elementów. Jest to przykład płytek ściennych i podłogowych, które można wykorzystać jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki gresowe oferowane są w formatach 60x120cm, 60x60 cm, 30x60 i 15x15cm. Dodatkowo pod zamówienie oferujemy stopnice Peldano Recto Cross 33x33 cm jak i mozaiki 30x30 cm Cross Mosaico i Cross Malla Spacco. Dostępne kolory w sklepie Ape Łazienki: Cross White, Cross Sand, Cross Taupe i Decor Set 2 Cross.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij