Menu

Kategorie

Kolekcja Tabula

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tabula

Płytki Tabula  to kolekcja gresów imitujących drewno. Są to płytki panelopodobne o bardzo naturalnym wyglądzie, oddają one prawdziwe piękno drewna. Płytki mają widoczne słoje i sęki, szeroka gama naturalnych kolorów od bielonego drewna poprzez szarość i odcienie brązu nadaje im realizmu i naturalnego wyglądu. Płytki drewnopodobne Tabula dostępne są w formacie 20x120 w wersji rektyfikowanej.  Wszystkie te cechy pozwalają nam na uzyskanie w mieszkaniu wizualnego efektu przypominającego naturalną drewnianą podłogę.

 

 Kolekcja Tabula to propozycja płytek o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, możemy ich użyć do aranżacji jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne, niewątpliwie to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu czy do przedpokoju. Są to płytki gresowe mrozoodporne, które idealnie sprawdzą się jako płytki elewacyjne czy płytki płytki na balkon.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki gresowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij