Menu

Kategorie

Kolekcja Carrara Poler

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Carrara Poler

Kolekcja płytek gresowych Carrara to nasza propozycja płytek gresowych imitujących naturalny biały włoski marmur typu Carrara. Bardzo eleganckie, klasyczne i ponadczasowe hiszpańskie płytki o polerowanej powierzchni, co nadaje im eleganckiego charakteru. Seria płytek Carrara dostępna jest w formacie 60x120cm. Płytki produkowane są na podkładzie gresowym, mają bardzo uniwersalne zastosowanie, mogą być użyte jako płytki ścienne jak  i płytki podłogowe. Klasyczny charakter płytek, nie ogranicza ich wykorzystania tylko do wnętrz retro, nowoczesny sznyt tych kafli pozwala na ich wykorzystanie również we wnętrzach nowoczesnych, w połączeniu np z drewnem, elementami szklanymi czy wykończeniami metalowymi.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij