Menu

Kategorie

Kolekcja Oneway

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oneway

Płytka Oneway White Lapado 240x120 z fabryki Baldocer to piękna dużego formatu płytak gresowa imitująca beton w kolorze białym.

Kolekcja Oneway z fabryki Baldocer to płytki gresowe i ścienne imitujące kamień naturalny czy beton w kolorach bieli, szarości i metalicznego brązu. Płytki gresowe są mrozoodporne, rektyfikowane i posiadają matową, antypoślizgową powierzchnię. Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji Oneway pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również na zewnątrz. Płytki Oneway dostępne są w formatach 30x60, 60x60, 80x80, 60x120, 80x160 i 260x120. Cała kolekcja Oneway oferowana jest w ciepłej naturalnej kolorystyce. Podstawowe kolory to Oneway White Lapado, Oneway Copper Lapado, Oneway Steel Lapado i Oneway Night Lapado. Kolekcja Oneway to płytki które możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka na chodnik. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij