Menu

Kategorie

Kolekcja Rhombus Colour

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rhombus Colour

Do serii Rhombus stworzonej przez hiszpańskiego producenta Realonda należy również kolekcja Rhombus Colours. Bogata oferta płytek w kształcie rombów w najmodniejszych obecnie odcieniach kolorów zielonego, niebieskiego, szarego i pasteli. Bardzo piękna i elegancka imitacja mozaiki składającej się rombów które układając zazębiają się jak puzzle tworząc jednolitą powierzchnię. Jest to seria płytek o bardzo ciekawym ponadczasowym wzornictwie, wzbogacone o tak modne obecnie element rombów, które wizualnie tworzą elegancką powierzchnię.Są to płytki gresowe o szerokim zastosowaniu i uniwersalnym charakterze. Kafle gresowe Rhombus  możemy użyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Należy dodać że są to płytki gresowe mrozoodporne dzięki czemu możemy je wykorzystać jako płytki na taras czy płytki na elewację.  Płytki te to propozycja okładzin zarówno do wnętrz mieszkalnych, aranżacji powierzchni użytkowych o charakterze publicznym takich jak restauracje, kawiarnie, hotele czy powierzchnie biurowe oraz jako element aranżacji tarasu czy balkonu. Płytki te to propozycja dla tych którzy w aranżacji wnętrza chcą położyć nacisk na kolor. Na kolekcję tą składają się płytki Rhombus Colour, Rhombus Grey, Rhombus Blue, Rhombus Emerald.  Płytki te produkowane są rozmiar 26,5x51 i tworzą je romby w mniejszym rozmiarze w różnych odcieniach danego koloru zakładane jak puzzle. Są to kafle gresowe o matowej i miłej i gładkiej w dotyku powierzchni.


Zastosowanie: Płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do przedpokoju, płytki do holu, Płytki na taras, płytki na balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij