Menu

Kategorie

Kolekcja Circle Metal-Drewno

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Circle Metal-Drewno

Kolekcja Circle Metal-Drewno to płytki w dwóch różnych optykach z metalizowaną i drewnopodobną powierzchnią. Ta kolekcja to nowoczesną propozycją dekoracji imitujących mozaikę okrągłą, są one świetną alternatywą dla powszechnie znanych i stosowanych mozaik ceramicznych, drewnianych czy szklanych. Płytka wykonana z gresu o wymiarze 30,9x30,9 cm jest przystosowana u ułożenia wewnątrz i na zewnątrz na ścianie czy podłodze. Wbrew pozorom płytki tego typu są bardzo trwałe odporny na wysokie i niskie temperatury. Jest to wyjątkowy materiał do aranżacji wnętrz awangardowych, nowoczesnych i minimalistycznych. Kształty okrągłe Circle są idealną propozycja do modernistycznych wnętrz mieszkań i domów, gdzie można je wyeksponować w pokojach, na korytarzach, ale też na ściany łazienek, kuchni, brodzików czy saun. Kolekcja Circle to niewątpliwie propozycja dla każdego kto ceni sobie atuty nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Są wyśmienitym uzupełnieniem pomieszczeń, wprowadzającym poczucie elegancji i stonowanej minimalistycznej estetyki, podkreślając ich surową i nowoczesną formę, jednocześnie nadając im ponadczasowy charakter. W kompozycjach ze szkłem, drewnem lub betonem oddają industrialny charakter wnętrza. Produkty z serii Circle są efektownym elementem wyposażenia wnętrz. Dostępne produkty to: Circle Metal, Circle Oak i Circle Walnut.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij