Menu

Kategorie

Kolekcja Tavole

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tavole

Kolekcja Tavola to propozycja płytek drewnopodobnych.

Inspiracja do stworzenia tej kolekcji płytek drewnopodobnych było piękno naturalnego drewna i możliwość tworzenia wyrafinowanych produktów i powierzchni z drewna.  Tavola oferuje pełną kolekcję produktów, szczególny efekt wizualny tworzą kwadratowe płytki dekoracyjne o strukturze listewek skierowanych w różnym kierunku, sa to panele drewnopodobne  Tavola Decor Mix 58,4x58,4. Płytki imitujące drewno Tavola zostały tak zaprojektowane by można było je układać w różnych kierunkach, dając sobie możliwość obracania elementów i dzięki temu uzyskując różne efekty geometryczne. Gres porcelanowy, który wiernie interpretuje drewno w kształcie listewek, budzi uczucie ciepła. Ciepłe kolory naturalnego drewna i w kolorze beżowym o cieniowanej strukturze które odwzorowują odcienie i ruchy słojów, czynią całość bardziej czystą. Są to płytki gresowe, mrozoodporne, które można układać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jako kontynuacja aranżacji wnętrza.

Płytki gresowe - płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do kuchni, płytki na elewację, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij