Menu

Kategorie

Kolekcja Crema Avorio

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Crema Avorio

Trzeźwy, minimalistyczny, ciepły i awangardowy, to główne referencje, z którymi prezentujemy Crema Avorio. W tej nowej kolekcji reinterpretujemy klasyczny włoski kamień poprzez matowe wykończenie i drobiazgowy design, w którym żyłkowanie ze złotymi niuansami wyróżnia się na beżowym tle z subtelnymi białymi krystalizacjami. Crema Avorio to kolekcja płytek gresowych o matowym wykończeniu i złoto-szarym użyleniu. Oferowana jest w formatach 60x120cm, 59,1×119,1cm, 45×90cm, 32×62,5 cm i 30x30cm. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących kamień o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni w przypadku dekoru. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Crema Avorio powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij