Menu

Kategorie

Kolekcja Gades

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Gades

Kolekcja Gades z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki ścienne na podkładzie gresowym imitująca beton i kamień naturalny. Są to płytki gresowe ścienne o matowej powierzchni, rektyfikowane i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Gades składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek Zadar bardziej dekoracyjnych sprawiające wrażenie że zanurzono kawałki kamienia na powierzchni, płytek Taroko sprawiające wrażenie że zanurzono kawałki drewna w batonie i drewnopodobnymi Nameri. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych szarych, grafitowych i beżowych. Kolekcja dostępne jest w kształcie prostokątnym o wymiarze 32x99 cm, w skład kolekcji wchodzą płytki: Gades Antracita, Gades Beige, Gades Gris, Zadar Antracita, Zadar Beige, Zadar Gris, Taroko Antracita, Taroko Gris, Taroko Beige, Nameri Crema i Nameri Miel.


Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do biura, płytki do hotelu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij