Menu

Kategorie

Kolekcja Hexagonic

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hexagonic

 Kolekcja Hexagonic to seria mozaik z oferty firmy Dunin. Eleganckie jednocześnie awangardowe mozaiki które dają nam możliwość ciekawych i niestandardowych aranżacji wnętrz.

Są to dekoracje utrzymane w monochromatycznych barwach czarnym, białym, różowym i niebieskim. W ofercie znajdziemy również połączenie dwóch kolorów białego i czarnego. Monokolory tak podkreślane zostają trójwymiarowymi układami mozaiki. Taki dobór kolorystyki oferty mozaik dekoracyjnych jest odpowiedzią na trendy obowiązujące w aranżacji wnętrz.  Daje również szerokie pole do tworzenia ciekawych nietuzinkowych projektów. Mogą być wykorzystane jako dekoracja ścienna w kuchni, łazience czy salonie.

Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę na mozaiki przeplatane czarne i białe heksagony tworząc ciekawe układy geometryczne.

Mozaiki heksagonalne z tej kolekcji dostępne są w kilku wersjach, małych kosteczek 2,3x2,6, mozaiki z kostkami heksagonów o wymiarze 5.1x5.8 jak również z kostek trójwymiarowych 7.4x8.6. Mozaiki w zależności od modelu mają powierzchnię glazurowaną lub matową.  Bazą do produkcji mozaik z kolekcji Hexagonic jest podkład gresowy i ceramiczny.

Zastosowanie:
- elementy wykończenia wnętrz
- wnętrza budynków
- ściany łazienek, kuchnie, salony

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij