Menu

Kategorie

baterie umywalkowe

Ostatnie lata to gwałtowny rozwój designu armatury łazienkowej. Czasy kiedy do wyboru mieliśmy zaledwie kilka wzorów danego elementu wyposażenia łazienki odeszły dawno w zapomnienie. Obecnie wybór może przyprawić wręcz o zawrót głowy. Nie inaczej jest gdy wybieramy baterie umywalkowe. Możemy wybierać miedzy baterią stojącą a naścienną, między baterią z jednym lub dwoma uchwytami. Wybór odpowiedniej baterii umywalkowej jest uwarunkowany w dużym stopniu od tego, w jakim stylu chcemy mieć wykonaną łazienkę. Jeżeli ma to być łazienka w stylu retro to na pewno bardziej pasuje bateria naścienna z dwoma uchwytami. Natomiast nowocześniejsze wnętrza będą bardziej odpowiednie dla stojących baterii umywalkowych z jednym uchwytem. Warto także zwrócić uwagę na odmienny sposób regulowania ciepła wody, gdzie przy bateriach z jednym uchwytem robi to za nas głowica, a w dwu-uchwytowych musimy regulować ciepło dwoma pokrętłami, dopasowując siłę strumienia.

Baterie umywalkowe to jeden z tych detali łazienkowych który wpływa na całościowy odbiór pomieszczenia. Jak mówi stare porzekadło: diabeł tkwi w szczegółach. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty, mamy w asortymencie baterie umywalkowe wielu renomowanych producentów i w wielu wzorach wykonania.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij