Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

baterie umywalkowe

Ostatnie lata to gwałtowny rozwój designu armatury łazienkowej. Czasy kiedy do wyboru mieliśmy zaledwie kilka wzorów danego elementu wyposażenia łazienki odeszły dawno w zapomnienie. Obecnie wybór może przyprawić wręcz o zawrót głowy. Nie inaczej jest gdy wybieramy baterie umywalkowe. Możemy wybierać miedzy baterią stojącą a naścienną, między baterią z jednym lub dwoma uchwytami. Wybór odpowiedniej baterii umywalkowej jest uwarunkowany w dużym stopniu od tego, w jakim stylu chcemy mieć wykonaną łazienkę. Jeżeli ma to być łazienka w stylu retro to na pewno bardziej pasuje bateria naścienna z dwoma uchwytami. Natomiast nowocześniejsze wnętrza będą bardziej odpowiednie dla stojących baterii umywalkowych z jednym uchwytem. Warto także zwrócić uwagę na odmienny sposób regulowania ciepła wody, gdzie przy bateriach z jednym uchwytem robi to za nas głowica, a w dwu-uchwytowych musimy regulować ciepło dwoma pokrętłami, dopasowując siłę strumienia.

Baterie umywalkowe to jeden z tych detali łazienkowych który wpływa na całościowy odbiór pomieszczenia. Jak mówi stare porzekadło: diabeł tkwi w szczegółach. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty, mamy w asortymencie baterie umywalkowe wielu renomowanych producentów i w wielu wzorach wykonania.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij