Menu

Kategorie

Kolekcja Zellige

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Zellige

Kolekcja Zellige to płytki gresowa o błyszczącej powierzchni z podzieloną powierzchnią na cztery równe pola. Płytka o wymiarze 33x33cm pochodzi z hiszpańskiej fabryki. Płytka dostępna w kolorach bieli, zieleni i niebieskim jest idealnym rozwiązaniem na podłogi i ściany wewnątrz lub na zewnątrz. Producent przewidział te płytki m.in. do wyłożenia basenu ale możemy je również ułożyć na podłodze czy ścianie na balkonie czy tarasie. Płytki wykonane z gresu mają szerokie pole zastosowania a efekt postarzenia nadaje im charakter rustykalny. Kolory z kolekcji to Zellige Aqua, Zellige Azure i Zellige Pearl.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij