Menu

Kategorie

Kolekcja Antigua

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Antigua

Kolekcja Antigua to kolekcja płytek gresowych o teksturze i naturalność terakoty.Płytki te pokazano w kilu odsłonach, wzbogacone o ciekawe bogato zdobione dekoracje z różnymi wykończeniami. Tworząc kafle gresowe Antigua producent inspirowane antycznym wzornictwem ceramiki użytkowej i terakoty wykonanej z naturalnej gliny, naturalnych kruszyw zabarwianych pigmentami. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 33x33, pochodzące z oferty fabryki Realonda, która specjalizuje się w produkcji płytek o bogatym i wyszukiwanym wzornictwie. Na kolekcję składają się płytki w kolorach bezowym, w kolorze cotto i grafitowym. Antiqua to seria którą tworzą płytki bazowe Antigua, uniwersalne płytki gresowe dekoracyjne Deco Antigua, które możemy wykorzystać jako płytki ścienne i płytki na podłogę oraz dekoracje ścienne Antigua Lis 33x33 o strukturalnej powierzchni w kolorach black, white i mix. Płytki gresowe posiadają klasę ścieralności PEI III. Kafle Antigua to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie, postarzane utrzymane w stylu vintage które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie: Antigua i Antigua Deco: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Zastosowanie: Antigua Lis 33x33 płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka elewacyjna.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij