Menu

Kategorie

Kolekcja Alberta

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alberta

Drewniane listwy, które splecione ze sobą nadają kształt projektowi, który przypomina podłogi starych dworów. To w skrócie opis kolekcji Alberta, płytki gresowe w kształcie kasetonu o geometrycznym układzie i formacie 60x60 cm. Seria Alberta to płytki panelopodobnych o bardzo naturalnym ciepłym wykończeniu oferowane w odcieniach brązu i szarości. Ciekawą dekoracją są kafle Alberta Decorado, które posiadają elementy dekoracyjne jak gdyby wstawiono kawałki kafli wzorzystych. Oba modele posiadają powierzchnie antypoślizgową R10, które idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę na taras czy balkon. Uniwersalny charakter tej kolekcji, pozwala na ich użycie zarówno jako płytki podłogowych jak i płytek ściennych. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępne kolory: Alberta Roble, Alberta Gris, Alberta Decorado Gris i Alberta Decorado Roble.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij