Menu

Kategorie

Kolekcja FS Tradition

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Tradition

Płytki z kolekcji FS Tradition to hiszpańskie płytki ścienne w kształcie cegiełki w stylu rustykalnym. Ape Łazienki oferuje płytki ścienne z tej kolekcji FS Tradition o gładkie, lekko nierównej powierzchni, których powierzchnia imituje spękaną wiekową glazurę. To modna i ponadczasowa glazura ścienna utrzymana w szerokiej gamie barw min. w kolorach bieli, szarości, niebieskim i morskim. W ofercie znajdą Państwo klasyczne płytki o lekko nierównej przebarwionej powierzchni. Płytki ścienne z kolekcji FS Tradition produkowana jest w formacie 20x40cm w dwóch wariantach z podziałem na połowę tzn. dwa kwadraty o wymiarze 20x20 cm i z podzieloną na sześć pól co sprawia wrażenie kształtu cegiełki. Szeroka paleta kolorów, wysoka jakość wykonania i format płytek daję szeroką gamę możliwości projektowania wnętrz mieszkalnych i publicznych z ich wykorzystaniem. Jest to idealna propozycja płytki do kuchni, płytki do łazienki czy płytki ściennej do innych pomieszczeń np salonu, czy przedpokoju. Płytki Tradition pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek o różnych rozmiarach można utworzyć niezwykłe dekoracje ścian, które nie wymagają dodatkowych upiększeń przyciągając wzrok własnym kształtem. 


Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij