Menu

Kategorie

Kolekcja Mimesis

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mimesis

Kolekcja Mimesis to idealne podobieństwo do oryginalnego materiału, współczesna i zarówno wierna interpretacja naturalnego szczotkowanego dąb. Rezultatem jest wszechstronna i uniwersalna kolekcja gresu porcelanowego zaprojektowany, aby wnieść ciepło i wyrafinowanie drewna do każdego mieszkania lub powierzchni komercyjnej. Technologia i design gwarantują realistyczny, naturalny wynik zarówno pod względem wyglądu, jak i dotyku, łącząc piękno drewna z jego wykonanie kamionki porcelanowej Emil Ceramica. Jest to kolekcja matowych płytek imitujących drewno, które w dotyku przypominają powierzchnię naturalnych desek, wyczuwalne są delikatne nierówności. Widoczne słoje nadaja naturalności płytkom Mimesis. Płytki oferowane są w czterech kolorach, szeroka gama kolorystyczna od jasnego po ciemny brąz i beż daje duży swobodę wyboru aranżacji naszego wnętrza. Płytki oferowane są w formatach 11x54 cm typu cheveron. Jest to uniwersalna płytka gresowa, mrozoodporna i rektyfikowana. Mają zastosowanie jako płytki ścienne i podłogowe, dzięki mrozoodporności znajdą swoje miejsce jako płytki elewacyjne i płytki tarasowe.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do biurapłytki do korytarzy.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij