Menu

Kategorie

Kolekcja Hannover

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hannover

Płytki gresowe z kolekcji Hannover to to interesująca i bardzo rozbudowana propozycja płytek ceramicznych imitujących kamień. Kolekcja płytek gresowych kamiennych utrzymane w w dwóch odcieniach szarości, stalowej i ciemnoszarej o bardzo naturalnej i wiernej naturze strukturze kamienia, bardzo wyrazista stylistyka daje nam wizualne wrażenie jakby całość tworzyły pojedyncze kamienie. Są to płytki imitujące kamień oferowane w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, płytki matowe i płytki polerowane ( pulido). Płytki na podkładzie gresowym, mrozoodporne z rektyfikowanymi krawędziami. Mrozoodporny gres z którego zostały wykonane, pozwala na zastosowanie płytek zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz, jako element wykończeniowy podłóg lub ścian. Jest to bardzo rozbudowana kolekcja, płytki oferowane są w formatach 40x80 cm, 40x60 cm, 60x60 cm, 80x80 cm i 60x120 cm w zależności od wybranego koloru. Wszystkie powierzchnie są matowe a płytki rektyfikowane z wyjątkiem rozmiaru 40x60 cm.

Zastosowanie płytek Hannover:
- płytki ścienne i podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki balkonowe, płytki tarasowe, płytki elewacyjn.

 

 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij