Menu

Kategorie

Kolekcja Micra

Ilość: 55

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 55

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Micra

Płytki z kolekcji Micra to interesująca i bardzo rozbudowana propozycja płytek imitujących terrazzo czy lastryko. Kolekcja płytek kamiennych utrzymane w naturalnych jasnych barwach bieli, brązu, kremu, grafitu, indygo, piaskowym oraz zieleni. Seria Micra ponadto posiada płytki dekoracyjne o wzorach geometrycznych lub roślinnych oraz kafle w kształcie heksagonalnym. Są to płytki imitujące terrazzo oferowane o matowej powierzchni w rozmiarach 20x20 cm, 51,9x59,9 cm, 59,3x59,3 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 119,3x119,3 cm i 120x120 cm część z nich dodatkowo ma rektyfikowane krawędzie tu należy patrzeć na oznaczenie -R. Dla zainteresowanych w ofercie producenta znajdują się również modele o antypoślizgowej powierzchni R10, które możemy stosować rownież na zewnątrz. Dostępne modele to Micra Blanco, Micra Grafito, Zetta, Quetta, Atto, Yotta, Muon, Micra Crema, Micra Siena, Micra Umbra, Micra Verde, Micra Indigo i Triza.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki na zewnątrz.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij