Menu

Kategorie

Kolekcja Three-D

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Three-D

Three-D to hołd złożony trójwymiarowej sztuce i geometrii. Zabawa perspektywami, pozycjami i wykorzystanie cieni poprzez światło nadaje elementom kolekcji wrażenie ruchu. Ta seria to hołd dla architektury Le Corbusiera, do prac Kandinskiego czy Picassa, do ruchu i wszechstronności form. Three-D wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne zaprezentować cztery różne utwory i szeroką gamę kolorów: Śnieżny, Szary, Nocny, Niebieski, Palladium (miętowy) i Terakota. Efektem połączenia płaskorzeźb 3D i zakresu chromatycznego jest nieskończona liczba kreacji, które można spersonalizować według potrzeb. Three-D produkowana jest na białym podkładzie i posiada matową powierzchnie. W Ape Łazienki oferujemy modele Three-D, Flat, Pyramid i Cups.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij