Menu

Kategorie

Kolekcja Zen

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Zen

W prostocie tkwi piękno, ta zasada jest znana od wieków, niewątpliwie można ją również przenieść do świata ceramiki, dekoracji. Przykładem piękna prostoty jest kolekcja mozaik z oferty Dunin nazwana Zen.  Serię tą tworzą mozaiki kamienne i płytek elewacyjnych w różnych formatach, które wykonane są w całości z różnego rodzaju kamieni naturalnych. Znajdziemy tu dekoracje z marmuru, trawertynu, kwarcytu, onyxów, łupków czy otoczaków. Mozaiki te  charakteryzuje prosta surowa forma nieobrobionych w jakikolwiek sposób kamieni i wszystkie mozaiki z tej kolekcji mają matowa powierzchnię, zabieg ten tylko uwypukla ten efekt.  Mozaiki kamienne z tej kolekcji oferowane są w bardzo szerokiej gamie wzorów, form, kształtów i kolorów. Jest to kolekcja mozaik dekoracyjnych o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je położyć zarówno na podłodze, jak i na ścianie, nie ograniczają nas również warunki atmosferyczne w ich przypadku, ponieważ mozaiki Zen możemy układać na zewnątrz budynków, również w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie wody.Piękno mozaik Zen wynika niewątpliwie z ich prostoty, oszczędności wizualnej tych dekoracji, ta zaleta daje możliwość ich wykorzystania w aranżacjach nowoczesnych, w stylu skandynawskim czy stonowanych, harmonijnych współczesnych wnętrzach. Prosty lecz wyrazisty charakter serii ZEN nada wnętrzom wrażenie przestrzeni i harmonii, a rzeczywiste wzory i barwy kamieni przybliżą do natury.

W zwiazku z tym że jest to kamień niepoddany jakiejkolwiek obróbce, należy go poddać impregnacji, producent mozaik, Dunin proponuje stosowanie specjalistycznego impregnatu DUNIN Techn!k: impregnat WET STONE.
Propozycje zastosowania mozaik i płytek z kolekcji Zen
- ściany, podłogi, tarasy, ogrody
- polecane jako elementy wykończenia wnętrz np. dekory, wnęki, obudowy wanien, wnętrza kabin prysznicowych itp.
- płytki gresowe idealnie nadają się na podłogi wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wody.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij