Menu

Kategorie

Kolekcja Lens

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lens

Nowa płaskorzeźba gresowa Lens o wymiarach 33x33 cm z imitacją wstępnie przyciętych elementów (cegiełki o formacie 11x33 cm) tworzy trójwymiarową grę wizualną dzięki połączeniu wklęsłych i wypukłych powierzchni, ożywiając i poruszając powierzchnie. Seria Lens jest dostępna w różnych wykończeniach o błyszczących kolorach z efektem postarzenia biały, zielony i niebieski, po metalicznych cynkowy, stalowy i miedziany oraz marmurowych Dolomite. Mimo gresowego podkładu kolekcja przeznaczona jest do stosowania jako okładzina ścienna do wewnątrz. Dostępne modele: Lens White, Lens Aqua, Lens Azure, Lens Zinc, Lens Copper, Lens Iron i Lens Dolomite.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij