Menu

Kategorie

Kolekcja Earth

Ilość: 56

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 56

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Earth

Kolekcja Earth to płytki ścienne na białym podkładziem z hiszpańskiej fabryki Ribesalbes. Płytki produkowana jest w koorach ziemnych o błyszczącym i matowym wykończeniu. Różnorodność formatów od 7,5x15cm, 7,5x30cm, 15x15cm do 1,2x30 cm umożliwia układania wzorów np. jodełki jak i mieszczenie rozmiarów. Barwy kolekcji to biały, różowy, bordowy, czarny, ciemno zielony, granatowy, szary i niebieski. Szeroka paleta kolorów, wysoka jakość wykonania i dwa formaty płytek które są ze sobą kompatybilne daję szeroką gamę możliwości projektowania wnętrz mieszkalnych i publicznych z ich wykorzystaniem. Jest to idealna propozycja płytki do kuchni, płytki do łazienki czy płytki ściennej do innych pomieszczeń np salonu, czy przedpokoju. Dostępne produkty to Earth Ash, Earth Powder, Earth Amazon, Earth Atlantic, Earth Ebony, Earth Wine, Earth Rosebud i Earth Pearl.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij