Menu

Kategorie

Kolekcja Hexagono Colors

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hexagono Colors

Kolekcja Hexagono Colors to piękne ponadczasowe i zarówno klasyczne płytki produkowane na podkładzie gresowym. Kolekcja ta składa się z płytek gresowych w kształcie heksagonalnych o formacie 20x24 cm. Kafle dostępne są w kolorystyce bieli, brązu, czerni, szarości jak i niebieskim i musztardowym. Kolekcja zawiera płytki w wersji wykończenia o matowej powierzchni. Jest to hiszpańska glazura, która może stanowić element aranżacji wnętrz mieszkalnych praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Dostępne modele to Hexagono Blanco, Hexagono Gris, Hexagono Negro, Hexagono Marron, Hexagono Marino i Hexagono Mostaza.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki balkonowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij