Menu

Kategorie

Kolekcja Heritage Equipe

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Heritage Equipe

Heritage to seria płytek heksagonalnych imitujące naturalny kamień. Inspiracją do stworzenia tej kolekcji był naturalny kamień, jego gładkość, twardość i wytrzymałość jaką dała mu natura. Są to płytki gresowe produkowane na gresowym podkładzie o wysokich parametrach technicznych i dużej wytrzymałości.  Gres Heritage oferowany jest w ośmiu stonowanych naturalnych barwach ziemi, są to kolor jasno szary, brudny róż, wiśniowy, żółto beżowy, zielony,  niebieski, granatowy i popielaty. Płytki te mają matową powierzchnie o niejednolitej cieniowanej strukturze kolorystycznej. Płytki gresowe heksagonalne Heritage mają bardzo uniwersalne zastosowanie, są to płytki ścienne, płytki podłogowe, ale również można je wykorzystać jako płytki elewacyjne, płytki na taras czy płytki na balkon. Heksagony z tej kolekcji produkowane są w wymiarze 17,5x20, płytki te nie mają rektyfikowanych krawędzi. Pod względem parametrów użytkowych należy zwrócić uwagę na fakt że są one mrozoodporne i posiadają klasę ścieralności PEI IV. Jest to ciekawa propozycja płytek imitujących naturalny kamień i jego strukturę o ponadczasowym wzornictwie które możemy wykorzystać zarówno w obiektach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności publicznej. Można je łączyć z innymi materiałami np z naturalnym drewnem, tworząc nietuzinkowe aranżacje w różnych stylach. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji:  Heritage Snow, Heritage Rose, Heritage Wine, Heritage Wheat, Heritage Jungle, Heritage Indigo, Heritage Shadow, Heritage Carbon.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytka ścienna, płytki na podłogę, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki na balkon, płytki do altany, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij