Menu

Kategorie

Kolekcja Arhus

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Arhus

Kolekcja Arhus to klasyczny model płytek imitujących drewno produkowanych na gresowym podkładzie z fabryki Vives. Płytki z kolekcji Arhus to propozycja płytek gresowych imitujących drewno w kształcie deski. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe w dwóch kolorach białym i czarnym. Płytki o nowoczesnym wyglądzie posiadają lekkie słoje, które mają podkreślić naturalny wygląd. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarze 14,4x89,3 cm i 21,8x89,3 cm posiada matową powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Płytki imitująca drewno łączą się świetnie z naturalnymi materiałami jak beton, len jak i również ze szkłem i metalem. Dostępne modele to Arhus-CR Blanco i Arhus-CR Negro.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij