Menu

Kategorie

Kolekcja Mystone Berici

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Mystone Berici

Mystone Berici to kolekcja imitująca kamień o szerokiej gamie formatów obejmuje nie tylko warianty najbardziej klasyczne, lecz także format płyt, co pozwala na różne formy układania, zwłaszcza, że do wyboru są też powierzchnie o współczynnikach R9, R10 i R11 oraz wariant 20 mm w formacie 60x120. 4 kolory o bardzo naturalnym i neutralnym wyglądzie — Bianco, Beige, Cenere i Grigio — występujące we wszystkich formatach, tworzą gamę Mystone Berici. Dopełnieniem kolekcji są: struktura 3D Righe w formacie 60x120, z delikatnie wypukłymi elementami na tle bogatym w elementy pochodzenia wapiennego, dekor Flora w formacie 60x120 z kontrastami „jasny — ciemny” i efektami strukturalnymi, które zmiękczają rygorystyczny charakter kamienia źródłowego oraz mozaika Strip w formacie 60x180, którą można stosować tylko jako okładzinę, a która charakteryzuje się 3 modułami ze wstawkami metalowymi w kolorze tytanowym. W efekcie powstała więc kolekcja idealna do personalizowania pomieszczeń o różnorodnym wyglądzie, zarówno w stylu klasycznym, jak i współczesnym.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij