Menu

Kategorie

Kolekcja Magma

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Magma

Magma to kolekcja płytek ściennych, do stworzenia których inspiracją był kamień wulkaniczny. Jest to glazura o matowej powierzchni, nierównomiernie rozprowadzonej barwie płytek. Są to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie oferowane w dwóch formatach 13,2x13,2 i 6,5x20. Płytki w obu formatach można ze sobą łączyć. Płytki Magma oferowane są w 10 różnych, intensywnych kolorach. Dzięki dwóm formatom i odpowiednio dobranej kolorystyce wnętrza tworzą ciepłe i przyjazne otoczenie. Jest to hiszpańska glazura  którą możemy wykorzystać we wnętrzach mieszkalnych i obiektach publicznych. Są to płytki które są idealną propozycją glazury do kuchni, do łazienki czy innych pomieszczeń mieszkalnych. Płytki Magma wspaniale komponują sie z naturalnymi elementami wykończenia wnętrz, np. drewnem, stalą, szkłem, czy kamieniem naturalnym. Mimo że płytki te mają mały format mogą być elementem aranżacji wnętrz klasycznych, retro jak i nowoczesnych, industrialnych czy minimalistycznych.
 W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Magma White , Magma Sahara, Magma Autumn, Magma Coral Pink, Magma Burgundy, Magma Aquamarina, Magma Sea Blue, Magma Malachite, Magma Grey Stone, Magma Black Coal.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij